Svět je plný fancy tepláků, štrikovaných ponožek, huňatých svetýrků a ultra teplých bačkor. Minimálně teda svět, který vídám na svym Instagramu. Nevím no, já jsem možná to hygge fakt nepochopila, ale když jsem doma sama, mám na sobě zpravidla to nejhorší, co se ve skříni našlo, ale nechtělo se mi to zatím vyhodit – rozhodně to není nic, v čem bych se chtěla předvádět na sociálních sítích. Pokud se u čtení knížky v posteli musíte namalovat, koupit si pro tuto příležitost nový pyžamo a ještě se u toho vyfotit, pak s váma nejspíš nebude něco v pořádku.

Jsem staromódní, ale víc mi záleží na tom, v čem jdu mezi lidi, než abych měla top-notch domácí garderobu. Obojího mám ažaž. Říká se, že co na sobě nemáte víc než rok, patří pryč ze skříně. Jednoho dne to určitě udělám, ale zatím to nejde, protože se občas dějí zázraky a do módy nebo do mé nálady se vrátí kousek, který jsem nosit nechtěla, ale táhlo mě k němu emoční pouto (tu sukni, co se v ní do mě Michal údajně zamiloval, tý se zbavit nedovedu). Protože se občas dějí ještě větší zázraky a do těchhle šťastnejch časů se vrátí aspoň moje postava, a to je pak skutečně co oslavovat.

Vejít se do krásnejch kalhot menší než velké velikosti je slast porovnatelná s čokoládou po sexu. Nezkouším to moc často, neb se to spíš neděje než děje, ale větší boost sebevědomí a energie neznám. No a co, že jsem se ještě před minutou chtěla a) odvézt do Bohnic, b) strávit týden v posteli u 13. komnaty, c) koukat v Bohnicích na 13. komnatu. Proč bych to dělala, když jsem teď hubená a tedy hezká?

Letím k zrcadlu, obdivuju se a neřeším, že to je hlavně proto, že už kvůli nervům nedokážu sníst víc než jedno jídlo denně, a to u toho musím mít kocovinu. Vedlejší efekt je aspoň pro tuto chvíli senzační. Zabít se je furt velmi svůdný a laciný řešení, ale byla by škoda to udělat v den, kdy se vrátilo štěstí v podobě džínů, ve kterých jsem jela na rande až do Vídně. Třeba mi přinesou štěstí i dnes. Zkusit to budu muset…

jeans.png

K čemu lidi potřebujou váhu?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s