Jestli něco Lucina umí jako vopravdová bohyně, tak nosit roztrhaný džíny. Je v nich ještě dokonalejší než obvykle a že obvykle je u ní minimálně za dvanáct a půl z deseti.

Je zajímavý, že roztrhaný kaťata tady byly dlouhý roky. Už když jsem přestal chodit do Jiskřiček a Paľo si stěžoval, že prévan v pěňaženke stále má, jsem kolem sebe viděl spoustu rozedranejch tkanin. A přišlo mi to tak rebelský, jako mi dneska přijde třeba nejít k volbám nebo nenapsat ani jeden politicky angažovanej status o tom, jak jde naše demokracie do píči (což jde, ale koho to kurva překvapuje?).

Onehdá ale nebyly ty rozervanosti zdaleka tak sexy. Já měl lidi, co koumaj tyhle módní ohozy, vždycky v úctě – zvlášť pak vědce, co vymýšlej dle nějakýho sofistikovanýho algoritmu všechny ty nápisy na trika a mikiny typu Surfer´s Club Omaha Beach Jun. 6 1944. V tomhle případě, kdy se důkladně pověnovali správnýmu způsobu roztrhání džín a dalších kalhot, ale musím tuplem uznale smeknout a zvolat, že odvedli opravdu dokonalou práci. Že ty dnešní rozervanci jsou lepší než rozervanci dřívější a že teď jsou díry na kolenách, stehnech, lýtkách, prdelích a kundách fakt ó tři levely rajcovnější než dřív.

Jasně, možná to bude eskalovat a za pár let už budou všechny bábovky vypadat jako Koloběžka první a v totálních cancourech se budou vrtět oblečeně neoblečený. Ale možná taky ne a teď jsme fakt trefili ten ideál – zároveň nedbale rebelskej, zároveň furt šmrncovní.

Děsej mě jen dvě věci: Jednak, že to často nosej i v hardcore mrazech, což Marťas asi celkem logicky označuje za pablbství (asi bude v příštím životě doktor nebo jinej samaritán). A zadruhý když vidim tenhle módní výstřelek na chlapech. Nechci bejt přehnaně přísnej, ale myslím, že tenhle typ kalhot na mužským je spolu s nainstalovaným snapchatem a fotkama středečního brunche na instastories tím nejjasnějším důkazem jeho gayství.

31543219_1394941163985016_616054677120745472_n

I v těchhle jí to asi bude slušet…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s