Povzbuzena silou songů skupiny Bloodhound Gang jsem se ten samej pátek na baru dokonce usmívala a přišel za mnou KLUK. Krásnej plebejec. Na rozjezd po delší tělesné i citové abstinenci ideální. Jenže i tenhle, říkejme mu třeba Kuba, mě po pár dnech psaní debilit nechal na přečteno, což se muselo u Marťase náležitě okalit.

Většinu času u Marťase trávím na bílejch střicích a ráno dovedu vstát, vyčistit si zuby a odejít včas do práce. Jenže tentokrát jsem se, rozhozená tím, že mi nenapsal, a tím, že mi na tom záleží, rozhodla přivolat ztracené mládí colou s morganem. Pak si pro mě ještě přijela Šárka a protože další den se do práce nešlo, šlo se ještě do nonstopu, kde jsme  se shodly, že debil je on a co já se mám co tahat s nějakym ocasem, co dělá rekvizitáře někde na natáčení reklam. Vše bylo v pohodě.

Ale ráno už to na takovou pohodu nevypadalo. Voda v nedohlednu (pozn. pro budoucí nefalšovaně lepší já – udělat si vodovod v ložnici u postele) a doslova jsem slyšela, jak mi vnitřnosti pláčou a oklepávaj se z toho. Scrollovala jsem instagramem až do bodu, ve kterém jsem viděla Michala s novou holkou, jak pijou víno u zapálených svíček u ní doma, což mě nasralo tak, že jsem odhodila mobil a dokázala dojít do kuchyně pro sklenici vody. Sklenice vody mě zase povzbudila tak, že jsem si dokázala objednat jídlo.

A tady je můj oblíbenej postup na všechno bolení hlavy a světa. Objednat si Phad Thai nudle a pak si lehnout a usnout, dokud mě neprobudí zvonek a rytíř s ošklivym účesem a černo-červenou taškou mi nepodá blahodárné a nezdravé jídlo. Vrátila jsem se do postele s lepší náladou, hůlkama na jedno použití (ne, tohle není stav, ve kterém se dá myslet na záchranu světa), papírovou krabičkou a coca-colou, kterou jsem si prozřetelně objednala k tomu (no a co, můžu bejt tlustá jak chci, nechce mě ani kluk, co místo výrazu „invektivy“ používá vskutku neotřelé „adjektivy“) a chystala se pustit si nějakou dobře uzrálou 13. komnatu. A do téhle těžce zaplacené a křehké pohody mi přišla zpráva od Kuby, že nemohl najít nabíječku a že mi přeje hezký ráno.

 

e26.jpg

 

Požehnej, Pane, tomuto vysokokalorickému jídlu určenému pro mikrovlnné trouby, jakož i lidem, kteří je prodávají. Ámen.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s