Tenhle důvod není pro bábovky s delikátním zažíváním. Jen abyste pak nefňukali, že jsem vás nevarovala.

Nenávidím vtipy a hovory o fekálních tématech. Jít na záchod a provádět potřebu považuju za vysoce intimní věc, se kterou nemám potřebu se nikomu svěřovat a ani to neočekávám od druhých, resp. jakmile se to někde začne řešit tak se buď naseru nebo odejdu, popř. obojí. Zato mám jiný hřích. Miluju mačkání beďarů. Je to trapný, ale je to tak.

Blbý je, že já sama, min. na obličeji, žádný nemám. Možná je to spíš boží prozřetelnost, páč kdybych k tomu všemu měla akné, obličej bych si roznípala tak, že bych brzo musela nosit masku jako Izabela ze seriálu Manuela. Moje ruce jsou toho ostatně důkazem. Celé roky jsem si rozjebávala jakési neexistující mikroakné na pažích, až se mi povedlo si ty pracky zničit tak, že do tílka já už se nikdy nepodívám. (V plavkách všem říkám, že se jedná o tajemný ekzém, ale není to pravda.)

Dřív jsem se mohla realizovat na Michalovi, dovoloval mi provádět tyhle kosmetické služby na zádech, ale s tím je konec. Moje ruce už jsou úplně v háji a kde nic, tu nic. Našla jsem ale internetovou hvězdu, která mi to bohatě vynahrazuje. Dr. Sandra Lee AKA Dr. Pimple Popper, korejsko-americká lékařka (opravdická), která se této zábavě věnuje na profesionální úrovni a ze zvráceného potěšení udělala byznys. Je to moje oblíbená podnikatelka a důkaz, že v týhle nechutnosti nemůžu bejt sama – ta dobrá žena má na youtube 3,497,235 odběratelů. Kolik máš ty?

Navíc to není žádný pokoutný video natočený v nechutný koupelně s hlínou za nehtama. Slušně natočený, vše čisté a dezinfikované, nosí se u toho jednorázové rukavice a je to v ordinaci, a to jsou určitě polehčující okolnosti.

Je v tom něco atavistického, ale taky je oddly satisfying, jak se říká na internetu. Je to odstranění zanícenosti pod povrchem, okamžitá úleva a výsledek… ale dost, teď už koukám za roh a hledám v tom hlubší významy než to doopravdy má. Nebo ne…?

3-15.jpg

Tak já se s touhle vášní tajím jak jen můžu, aby pak někdo přišel a udělal z toho téma do Forbesu a potištený termohrnek… Klasika.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s