Byla jsem o víkendu za tátou. On a jeho nová paní si postavili vejminek na Šumavě, aby byli blíž přírodě, ale pro jistotu ne zas tak daleko od vymožeností naší civilizace. Moje macecha totiž milovala peníze a ezoteriku before it was cool (a než začali na ČT dávat Herbář).

V praxi to vypadá tak, že sotva se osprchuje po lekci aerobiku, už peláší na baňkování a po večerech pije detoxikační čaje z porcelánu Villeroy & Boch. Léta jsem se jí za to posmívala, ale čím jsem starší, tím víc tomu rozumím. Jasně, v životě jí neodpustím, že mi ukradla tatínka, se kterým jsem pak 5 let nemluvila, a že mě fatálně zmátla, protože s mojí mámou byl můj táta 18 let, než si našel její kompletní opak. Ale kompletní. Byl tedy omyl celý předchozí život s mámou, potažmo se mnou? Nebo je omyl jeho dnešní život a mám ho zachránit a litovat?

S tímhle opakem, kterej je pyšnej na to, že má vysokou školu života, je k dnešnímu dni taky 18 let. Zdá se, že to nejspíš nebude nedorozumění, ale vědomé a svépravné rozhodnutí. Začínám se s tím smiřovat, protože ani on, ani já tu věčně nebudeme a ty daddy issues už jsou fakt trochu mainstream, takže bych si měla najít nějakou jinou zábavu. Třeba tu ezoteriku, žejo.

Jestli jsem se ještě před pěti lety smála, když mi dala směs proti parazitům a pak mi ji hned vytrhla z ruky, protože si uvědomila, že je v ní bylinka, kterou bych podle znamení zvěrokruhu neměla vzít do pusy. Dnes už se nesměju. Asi proto, že mám sama doma aromalampu. Že chci taky jednou mít drahej porculán a chlapíka, kterej mi to zaplatí a udělá, co mi na očích uvidí – třeba i na tu fakin akupunkturu půjde, když mu to (do)poručim.

A hlavně teda chci to podlahový topení. Maj ho dokonce i v koupelně pro hosty(!!), která má walk-in sprchu (!!!), takže ano, strávila jsem na tý podlaze celej víkend a ven jsem šla jenom na nějaký ty blivajzy, co nám podstrčila místo večeře.

d4d.pngKdybych měla podlahový topení doma, možná bych v tom dokázala rozehřát i to, že Michal a jeho nová paní se k sobě stěhujou. Taky to vypadá na opak.

Ale tady jsem omyl já.

One thought on “ PODLAHOVÉ TOPENÍ ”

  1. Článek supr, naprosto chápu, taky nesnáším zimu vod noh. Ale ta hlavní pecka, tyvole, walk-in sprchu jsem si musel vygůglit a asi do svýho baráku už nikdy nechci obyčejnej sprchovej kout.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s