Rozhodně nechci obhajovat tvrzení, že sex bez lásky je lepší než sex s láskou. Sex s láskou umožňuje víc variant tělesnýho kontaktu – s člověkem, kterej ve vaší posteli skončí čistě kvůli chtíči, se (pokud zrovna u sebe nemáte velký množství MDMA) budete oddávat pouze bohapoustýmu mrdání, kdežto s člověkem, se kterým vás pojí pouto lásky, se můžete i milovat. Na druhou stranu jsem moc rád, že jsem se od nějakejch svejch osmnácti, kdy mi sex bez lásky připadal v podstatě jako děsivá představa, dostal do stavu, kdy mi tahle aktivita připadá moc fajn.

Zajímavej postoj k tomu má mimochodem můj kamarád Jakub. Má metr devadesát, blond vlasy a veskrze vypadá jako trenér švédského opalovacího týmu, takže jeho celoživotním krédem se stala věta “nemůžeš oprcat všechny hezký holky na světě, ale můžeš se o to aspoň pokusit”. On tvrdí, že sex bez lásky nezná – protože když s nějakou holkou skončí v posteli, tak je to proto, že je do ní zamilovanej, jen holt v jeho případě ta zamilovanost může trvat třeba jenom půl hodiny (to je myslim jeho rekord).

Pamatuju se, že v nějakejch osmnácti jsem měl pocit, že sex je do jistý míry špinavá záležitost, která tak vznešenou věc, jako je láska, vlastně dehonestuje – takže dostat holku poprvý do postele byla vysoce stresující záležitost, neb jsem byl přesvědčenej, že se to vlastně musí provést děsně nenápadně, jen tak mezi řečí, že to musí přirozeně vyplynout ze situace: povídáte si, povídáte si, jen tak mezi řečí tu holku svlíknete, aniž by si toho všimla, a než si všimne něčeho podezřelýho, už leží pod váma.

Než jsem poprvé dokázal zeptat slečny, se kterou jsem strávil půl večera v družný přiopilý debatě, jestli se se mnou vyspí, stálo mě to hodně sil a přemáhání. Teď, když je mi skoro čtyřicet, mám naopak pocit, že je to ten nejrozumnější a nejférovější způsob, jak k sexu dospět – ať už je člověk do holky zamilovanej půl roku nebo těch dvacet minut. A ano, mám situaci lehčí v tom, že když se na to nějaký holky občas zeptám, je to v mým baru, kde jsem jednak něco jako polobůh a jednak jsou tu ty holky minimálně trochu nalitý.

Takže rozumím tomu, že i super sex bez lásky může někomu ráno přinést nemilý překvapení, vedle koho se to sakra probudil. Já už nechlastám, takže mě se to netýká, ale viděl jsem u pár holek ráno trochu nejistej výraz v obličeji. Ale jak se vždycky ukázalo, nešlo o mě (satisfucktion je v mym případě guaranteed a moje ranní vajíčka se slaninou jsou delikátní), spíš o to, že se dotyčné rozpomněly, že vlastně už jednoho kluka maj.

Ale co já s tim? Jednou jsou ty holky plnoletý a za sebe odpovědný, navíc už starej Fráňa dobře vystihnul, že muž má touhu rozsévače a žena úrodný klín. A já když si v noci dobře zaprcám, mám druhej den minimálně pár hodin úsměv na tváři. Což je poslední dobou v podstatě maximum, co si od života můžu přát.

Výsledek obrázku pro scarlett johansson

Jo, třeba se Scarlett Johansson bych se vyspal bez lásky. Klidně. Fakt.

2 thoughts on “ SEX BEZ LÁSKY ”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s