Tyvole tak jsem to asi zakřikl. Rouhal jsem se a přivolal to. Když jsem psal před pár dny ódu na první rande, netušil jsem, že zrovna s tímhle novým kudrnatým objevem se to vysere tak výsostně a tak rychle.

Já teda tušil, že nepůjde o nějakej vzor duševní stability, přeci jen skládala dost afektovaný básničky a v posteli byla jako tygřice, což je kombinace, po který by měla na každý randící palubní desce blikat rudá kontrolka a začít se ozývat commandoský „alám, alám“.

Nedbal jsem varování kámoše, co ji znal ze střední a říkal, že je trochu vyšahaná. Nedbal jsem ani dalších varovnejch signálů – pokud teda můžeme nazývat varovným signálem situaci, když ji na druhým rande vytáhnu k Marťasovi do baru na pár předšukacích panáků, ona je vychlemtá rychlostí tří vyprahlejch Kalousků, a pak zmizí na hajzlu. A když se čtvrt hoďky nevrací a já zajdu lehce znejistělej na pánskej ajnclík, slyším ji přes dveře, jak bleje a mlátí hlavou o zeď a nadává si, že je úplně blbá, že to určitě posere s dalším týpkem.

No… lekl jsem se, ale přišlo mi to i roztomilý, že se jako bojí to posrat. Navíc, když se pak dala dohromady, byla zase tygřice. Další rande pak bylo v cajku, k tomu mě začala teasovat, že v posteli nejede jen klasiku, ale občas ráda divočí a zkouší jakýsi svérázný praktiky. Opatrně přikyvuju, vyptávám se, ona nic moc neprozradí, ale já se v duchu tetelim a těšim se jak děcko na Ježíška, páč si představuju buď ty orgie z Eyes Wide Shut, nebo hrdlo tak hluboký, že by v něm Jeníčkovi s Mařenkou ani cestička z perníčku nepomohla.

O dva dny později se poprvé sejdem rovnou u ní doma a ona vytáhne černej koženej postroj. Říkám si, hmmm, sado maso a nějaká ta lesklá černá, můj směr to není, i když nad Catwoman jsem párkrát pohonil, ale všechno se má zkusit a horší než pan Grey nebudu. Chci se na ní vrhnout, spoutat jí, svázat a znesvětit, ale v tom mě zastaví a že žádnej spěch a pěkně pomalinku, že pak to bude stát za to. Načež se svlíkne, nasouká do toho bizarního postroje, a pak mi řekne, ať jí přivážu ruce a nohy na ribstole, na místa, co už byly celkem ošoupaný – jako první jsem s ní uzlovačku zjevně nehrál.

adddMoje prvotní představa byla takhle optimistická…

Přivážu ji, chci jí dát pusu a celkově zkypřit, jenže než se stihnu poohlídnout po bičíku, deštníku nebo alespoň trubce od vysavače, ona mně smrtelně vážně řekne, že teď potřebuje, abych na dvacet minut odešel. Ptám se jí, jestli si dělá prdel, že na špacír se teď úplně necejtim, ale ona trvá na svým a lifruje mě posunkama za dveře a že prej fakt musím přijít přesně za dvacet minut. Nechápu. Ptám se jí, co bude za dvacet minut, ona že uvidim a že se mi to bude líbit, zatímco já jsem jak v jiříkově vidění. Furt ale trvá na svým. A říká mi, ať vejdu přesně za dvacet minut, na sekundu přesně, jinak že to celý pokazim. Trochu otráveně se teda sbalim a vypadnu, nečekám ovšem na schodech, jak jsem jí slíbil, ale vyběhnu před barák, protože když už mám prosrat dvacet minut v tomhle sychravým počasí, chci si k tomu dát alespoň laskonku v cukrárně a malý pivko vedle v herně.

Nastavim si budíka na devatenáct minut a přemýšlím, co za erotickej masakr mě v tom kvartýru čeká, jestli je jako Houdini, co se vyváže z těch festovně utaženejch uzlů a jen co vejdu strhne mě tsunami sexuální energie a upíchá mě k smrti. Fakt nevim. Loknu si pivka a pět minut po zdlabaný laskonce se mi začínaj sbíhat sliny i na malou špičku, ale taky mě začne naplňovat jistej optimismus, že by to třeba mohlo bejt v jistým směru dobrý. Už se trochu těšim, jsem vzrušenej a koketuju s myšlenkou si jít vyhonit… ale ne, těch pět minut ještě vydržim.

Za chvíli už jsem zpátky na schodech, dám si žvejku, aby necítila, že jsem tam mezitím poslal pivko a opatrně naslouchám, jestli se zpoza dveří něco neozve. Nic. Je ticho. Slyším každý zavibrování svýho mobilu v kapse, ale z jejího bytu nic. Ani jedno jediný šustnutí nebo vzdech.

Už si začínám říkat, jestli třeba neumřela, že to by mi asi přišili nějakou rituální vraždu jak ze severský kriminálky, přijel by Harry Hole, označil mě za ribstolovýho vraha, postrach všech tělocvičen a předsíní, kde se dělaj shyby, ale než to stihnu domyslet, už mi odtikávaj poslední sekundy z tý dvacetiminutovky. Nahmatám klíče, zasunu do zámku, okamžitě ji zafixuju pohledem, co že se teda kurva bude dít a ona… ona se udělá sama od sebe! Bez jedinýho doteku. Svíjí se v orgasmu, ještě když jsem nazutej ve svejch křuskách s mokrým listím na podrážce, tupě civící mezi botníkem a hajzlem pro kočky. A sténá tak nahlas, že si sousedi musí myslet, že fakt došlo k mordu a že ribstolovej vrah úspěšně dotáh svůj další šílenej čin.

Pak tam úplně vyčerpaná visí, skoro bezvládná. Já ji odvážu a ona mi spadne do náruče, a když se choulí, říká mi, že to byl nejlepší sex za poslední půlrok. A po dvou minutách, úplně vyšťavená, usne.

Tak tam sedím a říkám si, kurva, kam jsem se to zase dostal, vždyť já chci normální holku, a ne tohle psycho někde mezi sexem z Demolition Mana a tantrickým S/M. A v hlavě mě straší nejen jistota, že dneska už si nezapíchám, ale i vědomí, že zrovna zavřeli lahůdkářství, takže ani tou špičkou už si náladu nespravim.

4 thoughts on “ KDYŽ ZJISTÍŠ, ŽE JE TVOJE NOVÁ HOLKA PSYCHO, UŽ NA ČTVRTÝM RANDE ”

  1. Super 😀

    Btw – postnul to Martas nebo Daniel? Panc pod nadpisem je napsany „Martas“ a dole „Daniel“, coz ale nedava moc smysl (..ji na druhým rande vytáhnu k Marťasovi do baru..). Diky za objasneni tyhle maly kriminani zapletky. Peace.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s