Nepíše se mi to snadno, ale pravda nakonec (i když to dá fušku) stejně zvítězí, takže co. Holky jsou čuňata. Jasně, jasně, některý nejsou a kluci jsou taky špindíry, atp. Ale některá děvčata vážně zneužívaj toho, že se to od nich nepředpokládá, a dělaj věci, který jsou nechutný.

A to vůbec nemluvím o tom, že jsme schopné se šikanovat kvůli hadrům, pomlouvat kvůli úspěchu a závidět si i zcela průměrný kluky. Já teď mluvím o nechutnostech typu nesprchování. Jo. Bohužel. Tam, kam (občas) chodím cvičit, je 97% ženskejch schopnejch se z cvičících hadrů převlíknout do šatečků, namalovat se a tradá do práce.  Pevně věřím, že to jsou ty samý, co si pak v létě stěžujou na nedostatek deodorantu v MHD.

Vůbec nejhorší to je na záchodech. A holčíčí záchody, to je peklo. Kromě toho, že vyčůrat se těm dylinám trvá sto let, protože si mezitím musej přes kabinky převyprávět celou anabázi dovolené v Thajsku, kam jakýsi Milan v zimě (ne)vzal nějakou Lucku, to tam často vážně vypadá jak v rozvojový zemi. Prosím, zapojte fantazii a nechtějte po mně, abych byla popisná. I tam, kde je navrchu mnoho diamantových náušnic, pravýho šampaňskýho a kabelek od Michaela Korse, to je vespod takový fuj, že by to neobstálo ani v uprchlickém táboře.

Pro tato místa, která Savo viděla naposled nikdy, sebou nosím veškerý možný ubrousky a prostředky (dej pámbů věčný nebe vynálezci antibakteriálního gelu) a o to víc mě dojme, když narazím na toaletu, kde nemusím trávit 30 minut psychickou a technickou přípravou prostoru, ve kterém se má vykonat potřeba.

Zářivá čistota, nefronta, soukromí, dostatek toaletního a několikavrstvého papíru, mýdlo v čistém a funkčním zásobníku nebo dokonce jednorázové textilní ručníky. Jsem holt jako ten bezďák ve odrhovačce od Dana Landy, co čistý záchody – to má rád.

V tu chvíli stres vážně trochu poleví a při mazání voňavého krému (ano, to už se bavíme o hodně nóbl WC) si říkám, že jsem zase možná byla na ten (ženskej) svět moc přísná. Že my lidi jsme přece jen kulturní osoby a my ženský nakonec nebudeme nejhorší.

15390656_10211417111402073_1525629794338940542_n.jpg

A pak vyjdu zpět do čekárny v mém terapeutickém centru, vrazim do Michalovy nový holky, ona se zachichotá, řekne „to je ale blbá náhodička“ a všechno je zase v píči.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s