S Lucinou to v posteli nebyla kdovíjaká jízda. Nikdy jsem sice nepotkal krásnější holku (sousloví „blonďatá bohyně“ se jí skoro přibližuje) a když se zavlnila na parketu, měl jsem co dělat, abych se neudělal ještě dřív, než by to šlo označit za předčasnou ejakulaci, ale v betli stejně divoká nebyla. Spíš naopak.

S úsměvem jsem bráchovi říkal, že řádit s ní je jako nasednout do nejnadupanějšího Lamborghini a projíždět se s ním padesátkou po Slatině. Ale miloval jsem ji, tak co…

Mnohem horší bylo, když ona najednou přestala milovat mě a všechno šlo do prdele. Její nepříliš velkej apetit a výroky typu „tak už se teda udělej“ mi se všema těma hovnama okolo srazily sebevědomí i libido na nulu.

Pár týdnů to tak vydrželo. O to příjemnější ale bylo teď potkat Simonu. Taky nádherná holka, akorát jen něco přes dvacet, černovláska s pronikavejma očima, až by poklopce bouchaly, navenek projev neviňátka, ale já díky asi pěti našim nocím, než vysmahla na rok na Filipíny, věděl, že přesnej opak je pravdou a kam že se hrabou hrdinky mejch oblíbenejch sérií Blacked, 2 Horny Girls and 1 Plumber a Close Encounters of Huge Kind.

Se Simonou to byl strašnej nářez, pornomasakr šponující mě k výkonům, o kterejch jsem si dřív myslel, že nejsem ani náhodou schopnej. Když jsme se teď po roce potkali v Riegráčích na pivu, bylo celkem zřejmý, kam naše konverzace povede a že u rozboru rajcovních fotek Karly Šlechtové s neznámými motorkáři nezůstane.

Jistý obavy samozřejmě byly, přeci jen dvakrát se do téže řeky neuděláš, ale realita byla zase boží. Hotovej balzám na koule, vidět tu její dychtivost a zarputilost, se kterou se vrhala do každýho čísla, což bych vám rád dopodrobna popsal, ale tak nějak nechci zahanbit zasloužilý redaktory časopisů Leo a Anální samice, takže jako správnej gentleman přenechám podrobnosti vaší fantazii. Snad jen: Bylo kurevsky příjemný nezmerčit pod sebou zděšený oči Luciny, že se někde bude cákat, ale místo toho slyšet Simonu, jak celkem přesvědčivě hlásí, ať jsou toho klidně litry. Já jí už tenkrát teda říkal, že je hovado a čuně… a nic moc se zjevně nezměnilo, he he.

Prostě boží! Když to skončilo, domluvili jsme se, že si to zopáknem zas někdy. Asi brzo. Nebo možná později. Bez stresu. S nadhledem, víš jak.

Jako ne že by mi přítomnost týhle neutavitelný černovlasý rajdy nebyla extrémně příjemná, ale láska, ani lásečka tam není. Což je možná z hlediska vyššího principu vztahovýho škoda, protože je cool až běda. Na druhou stranu proč tu radost na pár nocí komplikovat – přiznávám, že v danej moment mi jako partneři pro zlý i dobrý časy fakt bohatě stačej pivka v Marťasově baru, Agáta a pár zevláků z její crew, plus Neymar, Ibrahimovič a zdravej Rosa ve FIFA 17.

snidane.jpgAle jo, i snídani jsem jí udělal…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s