Já kurva nejsem dokonalej. Ani v nejmenším. Ale snažím se. Mákám na sobě. A dávám do těch věcí, co jsou podstatný, všechno, což o sobě nemůže říct devětadevadesát procent tohohle pupkatýho národa.

Lucina to ale neviděla. Minimálně posledního čtvrt roku, kdy se okázale tvářila, jako že pro ni nejsem dost dobrej. Možná nejsem, ale vo tom to přece není. Je to o tom, že když už s někým jste ve vztahu intimním – a nemyslím tím rovnou každodenní anál – měli byste se tak nějak podporovat, sdílet společný strasti a dělat si nějakou tu radost, když už vám ji šéf, Spartička ani pičus Ovčáček letos rozhodně nepřinesou  A ne toho druhýho shazovat.

Jak říkám, nejsem dokonalej. Parkuju jak čurák. Můj špek na břiše je k zblití a jeho anihilaci jsem nezvládl od čtrnácti let, i když jsem břišáky Hugh Jackmana měl před očima nesčetněkrát. Jsem otravnej svou permanentní nadržeností. A rozhodně víc přecitlivělej, než by se na třicátníka v manažerský funkci slušelo.

To ale doprdele neznamená, že když se citově odevzdám ňáký holce, že si ze mě začne dělat rohožku pro votírání vlastních náladiček. A že mě bude po roce fackovat ve velkým: Blbě řídíš. Málo sportuješ. Moc chlastáš. Ta tvoje jihlavská klika, to jsou fakt divný lidi. Vobecně si vybíráš dost zvláštní kámoše, jsou votravný. Tvoje bejvalka je laciná fuchtle bez vkusu. Zase si nacákal před vanu. Zase si nacákal kolem dřezu. Zase si nacákal olej v garáži.

Ty vole, nacákal jsem asi všude, jen ne do tvý krásný pusinky, tak od toho bysme se měli odpíchnout propříště… Každej má svý chyby, i Lucina je měla, i když ráda vystupovala jako slečna dokonalá. Ale buď se o nich budeš hádat den co den, nebo je v zájmu jakýs takýs partnerský harmonie kousneš. Nebudeš jí předhazovat, že má moc velkou prdel, že jí tahle blůzka kdovíjak nesluší a že zní protivně jak bába na berňáku tejden před výplatou. A že její úsměv jsi viděl naposledy před měsícem, a to ještě ve snu, kde prcala Bartošku.

Přijde mi, že chlapi tolik nepruděj, a rozhodně míň vysíraj se svýma neurózama a depresema a nevybíjej si je na bližním svým (a když jo, tak to jsou mimochodem pěkný kokoti). Zato spousta báb jsou tydlencty maximalistky, a tak ¨ti udělaj ze života peklíčko. Peklíčko prosycený výtkama, šťouchancema a učenejma poznámkama o tom, jak by koupily v Albertu jinší rohlíky, vybraly lepší lokál na večeři a přesněji trefily čísla tažený ve Sportce.

Neradno jim to rozporovat, maj vždycky pravdu. A kdyby ne, začnou zuřit a odpírat ti na další tejden sex. Semetriky maj svý triky.

Takže i když ti pak kurevsky chybí a ty bys chtěl zase cejtit její vůni a zanořit sosák do jejích blonďatejch kadeří, může tě hřát aspoň vědomí, že tu mašli si kvůli ní za pár let hodí někdo jinej než ty.

4 thoughts on “ KDYŽ SE ZBAVÍŠ SEMETRIKY ”

 1. V jednom článku píšeš, že ze zásady nekouříš (jen poslední dobou sis dal pár „rebelskejch“ cíg), a v dalším, že tě bejvalka pérovala, že moc kouříš…
  Mám fakt pocit, že celá trojice Agáta, Marťas a Daniel jsou jen výmysly jediného redaktora 😉 což je trochu škoda. Ale i tak sem chodím ráda a často se dobře pobavím.

  To se mi líbí

   1. OK, tak tím líp. Ono i kdyby to byla jedna velká fikce (či sem tam jedna dvě fikcičky a přibarveníčka, jak se to zrovna hodí), čte se to fajn, a o to tady jde. Kdo z nás někdy nebyl fakt hluboce v… háji, a nepomohlo mu pocuchat si bránici a pohladit nervy čtením Posledního důvodu.

    Jenom mi ta drobná nekonzistence s cigárama připomněla, že ty (pravděpodobně dost mnohorozměrný) osoby pisatelů vidíme jen z úhlu napnutého mezi pípou, pultem a stoličkou u Marťase v baru. Což ve člověku vyvolá otázku, jestli ty lidi vůbec někde opravdu žijou. Což je fakt škoda, protože PDPSN mě baví diametrálně víc než třeba formátem podobné „1000 věcí…“.

    Ale možná je tohle všechno tím, že mrhám životem jinejma způsobama a nechodim do baru, kde by mě tyhle blbý kecy možná poklidně přešly ;).

    To se mi líbí

 2. OK, tak teď jsem napsala komentář dřív, než jsem začala přemýšlet. Články od vás všech tří (z poslední doby) tuhle moji výtku krásně smetly ze stolu. Protože v nich jste zase vidět z jiný stránky než obvykle. Jen jsem si myslela, jak vás mám přečtený, a ono ne. Takže sorry a díky, že tu jste, bavíte mě :).

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s