Bylo to už ve strašlivejch hovnech. Samej stres. Už jsem se bál cokoliv říct, aby nebyl zase oheň na střeše. Aby zas nevylítla z kůže kvůli úplný píčovině, který bysme se dřív zasmáli – teď ale byla kdejaká drobnost jistější rozbuškou hádky než dotaz, jestli nemá krámy.

Už jsem ani nemohl pořádně spát. A když jsem náhodou usnul, probudil se akorát celej zpocenej a nasranej, že z týhle slepý uličky, naplněný její podivnou frustrací, není úniku. Že ji neukonejšim, nepřemrdám ani jakkoliv jinak nerozptýlím do oukej stavu. A že když budu chtít něco řešit, beztak mě odpálkuje, ať to nedělám ještě horší a nenervuju jí. Prostě sračky.

Nerozumím tomu, jak je možný dotlačit vztah během jednoho jedinýho roku ze stavu blažený zamilovanosti do stoupy, ve který byste utopili hovnocuc. Jasně, neházíme po sobě popelníky ani si nedáváme do kund, ale propast mezi náma má hloubku Mariánskýho příkopu – a Lucina každej den usilovně kutá a kutá, aby ho ještě víc přiblížila zemskýmu jádru. Prostě sračky.

Prej to není ono. Prej neví, co chce, ale rozhodně ne tohle. Má mě ráda, ale dál se mnou být nezvládá, což je informace milá asi jako že jste se vyléčili z rakoviny, ale během bujarý oslavy jste zvládli chytnout AIDS. Obvyklý kecy, jako že chyba není ve mně a že rozhodně teď nechce někoho mrdat, included. Megasračky.

Jediný, co mě těší, že jsme to rozčísli. Ona to rozčísla, protože já si furt hýčkal svejch pět procent naděje, že se z těch hoven zvednem, omejem se a navoněný půjdem zase za zábavou. Nepůjdem nikam.

Když to ale ze sebe vysoukala, ulevilo se mi víc než při prvním chcaní po deseti pivech. Tuhle zkurveně zacyklenou a depresivní kapitolu jsem mohl konečně prohlásit za ukončenou. A začít myslet na to, jak napsat první slova nějaký nový.

Dneska se nezabiju, i když to světlo na konci tunelu furt nevidim. Alespoň se po něm ale můžu zkusit povohlídnout.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s